250 tysięcy kliknięć

Już prawie, prawie ćwierć miliona kliknięć!!! oraz prawie 10 tyś. odsłon videobloga!!!

Dziękuję wszystkim za obecność w infosferze i wspólne tworzenie przestrzeni rozmowy, wymiany myśli i dobrej energii. Dzięki!!!!!!!! Zapraszam też na twittera.

Z okazji ćwierć milionowego kliknięcia zapraszam do konkursu.

Napisz odpowiedź na pytanie w komentarzach, lub wyślij mail ze strony kontaktu: Co łączy głównego bohatera mojej powieści Glusia, ministra spraw zagranicznych Radka Sikorskiego i moją osobę [oprócz płci oczywiście :) Wśród osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi rozlosuję 5 moich książek.


Koan na zamówienie od Macieja Bennewicza

Koan na zamówienie

Newsletter
Udostępnij:

Maciej Bennewicz

Założyciel i pomysłodawca Instytutu Kognitywistyki. Twórca podejścia kognitywnego m.in w mentoringu, tutoringu, coachingu oraz Psychologii Doświadczeń Subiektywnych. Artysta, pisarz, socjolog, wykładowca, terapeuta, superwizor.

13 komentarzy

 1. urodzenie, miasto, szkoła, Bydgoszcz, “polonez” ;-)
  ps czy można się spodziewać książki pisanej a właściwie drukowanej większą czcionką : dla starszych i dla dzieci które uczą się czytać hipnotycznie ;-)

 2. wszyscy Panowie urodzeni w Bydgoszczy. pozdrawiam ;)

 3. Strzelam.Bydgoszcz. Jestem chytra i chciałabym dostac jakas pana książkę:). Ostatnio mojej kuzynce podarowałam pana książkę. Okładka jej się podobała. Kuzynka jest bardzo zapracowana.
  Może już przeczytała?Zapytam…Ja na prezenty kupuje książki. Ostatnio mi mąz zarzucił , że osoby koło osiemdziesiątki nie czytają. U mnie czytają nawet po osiemdziesiątce.Maja lepszy wzrok do czytania niż oglądania tv i neta.Moje dzieci uwielbiaja ksiażki. Nie zawsze jest czas i finanse.Trzeba troche zaoszczedzic nie kupujac papierosow,piwa , smietnikowego jedzenia, czasopism-smietników,itp. glupot i da się…Dziękuję za ludzi, którzy maja pasje i piszą, malują,tworzą.:)

 4. Jak przyjdzie co do czego, to się okaże, że łącznikiem była fantazyjna koszula w kratkę , sprzedawana hurtem na Bydgoskim targu:) Mój mąż ma taką – niezniszczalna:)

 5. Po sprawdzeniu roku urodzenia Pana Macieja i Radka Sikorskiego, może chodzić nie o klasę a szkołę. Ale to już mówi rozum ;)

 6. W końcu mam odpowiedź, kto jest prezydentem Bydzi w Pana książce :)

 7. Oczywiście w Bydgoszczy…, często bywałem w okolicach Nakielskiej.

 8. Na moje to chodziliście wszyscy do jednej klasy :). I niezłe szopki odstawialiście.

 9. Szamano książka super, ja nawet wiem jakiego mam sobowtóra :) A tak z ciekawości Sikorski też z Bocianowa?

 10. Macieju, gratuluje, mam wszystkie książki Twojego autorstwa, więc nie przyłączam się do konkursu. Prawda jest hipnozą pozostaje jedyną, której nie przeczytałem do końca, może jeszcze nie czas, może nie ten level abstrakcji, nie mniej wiele “namieszałeś” w tej tzw. rzeczywistości..pozdrawiam

 11. Bydgoszcz oczywiście i dodałabym jeszcze fantazję :) Gluś fantazjował, Sikorski fantazjował i Panu fantazji też nie brakuje:)

 12. Odpowiedzią jest miejsce urodzenia wszystkich osób, czyli Bydgoszcz :)

 13. Jeszcze nie udało mi się przeczytać całej powieści, ale myślę, że tym łącznikiem jest Bydgoszcz.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.