Całoroczny konkurs foto!

AZJA 2011 136
Sanjasin, wędrowny anachoreta. Nepal

Nowy konkurs! Zapraszam do nadsyłania przez cały rok 2013 zdjęć szczególnych miejsc na świecie, które stały się dla Was uosobieniem, lub symbolem szczęścia. Dla mnie na przykład takim widokiem była panorama z wieży w Licheniu na zakola Noteci, widok na dachy Nikozji, albo wschód słońca nad Himalajami w dolinie Katmandu. Wówczas pojawia się to szczególne zaskoczenie, olśnienie, chwila kiedy człowiek staje jak oniemiały i czuje, jakby namacalnie doświadczał wskakujących na miejsce elementów układanki.

Zasady są proste. Przyślij zdjęcie miejsca, które jest ważne w Twojej drodze do szczęścia. W tym szczególnym miejscu czujesz, że łączysz się ze światem, pojawia się stan szczęścia, równowagi i spójności. Do zdjęcia dodaj krótki podpis do 150 znaków [tyle co na Tweeterze]. Efektem ma być mrowienie doznawane przez oglądających.

Wystarczy kliknąć w zakładkę Konkurs powyżej ↑

Pierwsze nagrodzone zdjęcia zostaną wybrane na początku marca 2013 przez znane już jury: Karolcię, Lidkę i moją osobę. W każdym miesiącu wybierzemy trzy zdjęcia, a jedno zostanie nagrodzone książką mojego autorstwa. W 2013 ukażą się co najmniej dwa premierowe tytuły książkowe i dwa audiobooki, więc będzie w czym wybierać! Umieszczenie zdjęcia jest równoznaczne z twoją zgodą na opublikowanie go na mojej stronie, oraz linkowanie do innych miejsc w infosferze. Zdjęcia nie będą wykorzystywane w inny sposób, powielane, ani reprodukowane bez twojej zgody.

Nagrodą roku 2013, dla zdjęcia wybranego również przez jury w styczniu 2014 spośród zdjęć miesiąca, będzie nie lada gratka, udział w pięciodniowym, certyfikowanym kursie Art Coaching, który odbędzie się latem 2014.

Zapraszam. Kliknij w zakładkę Konkurs powyżej ↑ aby przesłać zdjęcie.


Koan na zamówienie od Macieja Bennewicza

Koan na zamówienie

Newsletter
Udostępnij:

Maciej Bennewicz

Założyciel i pomysłodawca Instytutu Kognitywistyki. Twórca podejścia kognitywnego m.in w mentoringu, tutoringu, coachingu oraz Psychologii Doświadczeń Subiektywnych. Artysta, pisarz, socjolog, wykładowca, terapeuta, superwizor.

2 komentarzy

  1. Szanowny Panie Macieju,
    Ponieważ przyśniło mi się dziś, że rozmawialiśmy na różne tematy i dziękowałem Panu za tego bloga – dziękuję teraz na jawie.

  2. No to zaczynam grzebać w swoich zdjęciach :)

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.