Całoroczny konkurs

THE WINNER IS...

Serdecznie zapraszam do całorocznego konkursu literackiego! Zdarzają się takie chwile w życiu, gdy przypadkiem spóźniasz się na pociąg i na peronie poznajesz miłość swego życia; gubisz dokumenty i dzięki wizycie w urzędzie znajdujesz pracę marzeń. Życie spełnia się w sekundach, przypadki decydują o wybranej drodze, a co ciekawsze niektórzy mistrzowie filozofii, kosmologii, a nawet fizyki kwantowej twierdzą, że przypadków nie ma, że to nasza siła przyciągania lub odpychania, że jesteśmy jak gigantyczne magnesy chodzące na dwóch nogach.

Zasady są proste. Napisz o sekundzie swego życia, która wszystko odmieniła, napisz o przypadku, zrządzeniu losu, w wyniku którego zdarzyło się w twoim życiu coś pozytywnego, nagła, nieoczekiwana zmiana, która dała ci szczęście, pozwoliła wyjść na prostą. Spotkanie, zdarzenie, sekunda, dzięki której życie nabrało nowego blasku. Twój tekst powinien być nie dłuższy niż 1500 znaków ze spacjami. Dla porównania tekst, który właśnie czytasz posiada 1499 znaków ze spacjami.

Przewiduję nagrody dla najbardziej inspirującej historii w miesiącu, zaczynając od teraz w poczet lutego 2012. Będzie nią w każdym miesiącu książka mego autorstwa. Jury będzie dwuosobowe: moja mała, siedmioletnia przyjaciółka Karolcia zapamiętana miłośniczka literatury, a jakże, oraz ja. W przypadku rozłożenia głosów po 50% przyznamy dwie nagrody.

Natomiast nagroda roku 2012 w postaci vouchera na szkolenie otwarte, organizowane przez Norman Benett Group, zostanie przyznana w styczniu 2013 w wyniku głosowania blogowiczów na jeden z jedenastu comiesięcznych tekstów [luty- grudzień 2012].

Tekst możesz wysłać przy pomocy formularza na mojej stronie w zakładce: książki/konkurs/formularz zgłoszeniowy lub na blogu w komentarzach w zakładce konkurs

Oczywiście możesz zacząć pisać już dziś! Teksty zaliczymy do miesiąca lutego.  Karolcię i mnie już rozpiera ogromna ciekawość!


Koan na zamówienie od Macieja Bennewicza

Koan na zamówienie

Newsletter
Udostępnij:

Maciej Bennewicz

Założyciel i pomysłodawca Instytutu Kognitywistyki. Twórca podejścia kognitywnego m.in w mentoringu, tutoringu, coachingu oraz Psychologii Doświadczeń Subiektywnych. Artysta, pisarz, socjolog, wykładowca, terapeuta, superwizor.