Coaching na Wyspach Szczęśliwych

Coaching na Wyspach Szczęśliwych
Coaching na Wyspach Szczęśliwych

Rok 2013 jest dla mnie niesamowity, twórczy i aż gęsty od przedsięwzięć. Już niebawem kolejna premiera, tym razem książki: Coaching na Wyspach Szczęśliwych. Jest bogato ilustrowana, dzięki znakomitym młodym artystom: Idze Borowieckiej i Grzegorzowi Sędkowskiemu. Iga narysowała sprytną wiewiórkę, która jest nie tylko coacherką lecz również uważnym obserwatorem naszej ludzkiej rzeczywistości. Grzegorz natomiast narysował kilkadziesiąt mapek z różnych stron świata, gdzie dzieją się opowiadane przez coachów historie dotyczące szczęścia. 

Nazwa przewrotna, bo  przecież mityczne wyspy szczęśliwe to wyspy rajskie, jak Avalon, na którą udaje się król Artur albo wyspy Elfów, na które odpływają Bilbo i Frodo Bagginsowie. Czym jest szczęście i czym nie jest, zdaniem różnych ludzi, z różnych krajów? Czego my, Polacy możemy się dowiedzieć o szczęściu od przedstawicieli innych kultur? Co jest nam bliskie, a jakie podejście zupełnie obce? W jaki sposób podróż staje się coachingiem, a coaching podróżą? Opisałem nie tylko przygody i okrycia dokonane przez konkretnych ludzi w różnych miejscach świata, w czasie pracy lub po prostu w czasie podróży, przygody, odkrywania –  na stronach książki znajdziesz również różnorodne rozumienie otaczającej nas rzeczywistości. Znajdziesz także opowieść Wiktora, historię człowieka, który stracił w Polsce wszystko, co się dla niego liczyło i w zasadzie przypadkiem odbył podróż dookoła świata. Szukał siebie, odpowiedzi na pytanie co stracił, co podarowała mu droga, na czym może budować siebie – nowego.

14 czerwca br. w Warszawie, w Break Cafe HADES na terenie Szkoły Głównej Handlowej, w budynku głównym, przy alei Niepodległości 162, w  godzinach 18-21 odbędzie się premiera książki. Będzie również poczęstunek pyszną herbatą marki Loyd.  Serdecznie zapraszam. Zapisz się, potwierdź swoją obecność i przyjdź. W programie będzie mój wykład o coachingu i szczęściu oraz niespodzianka, nowe projekty, trzy w jednym.

Tego wieczoru wystartuje również COACHINGTRAVEL.PL http://www.coachingtravel.pl/ przedsięwzięcie łączące podróżowanie, coaching i drogę do szczęścia. COACHINGTRAVEL.PL to nie tylko coaching w czasie podróży na zjawiskowe wyspy, to również możliwość odbycia self coachingu, zapoznania się z nowymi narzędziami coachingowymi [kołczoGRY] ale także zdobycia licencji na szkolenie z gier. KołczoGRY to zupełna nowinka – gry coachingowe mogą posłużyć: rodzicom i nauczycielom, trenerom i pedagogom, menedżerom, mentorom i coachom i wszystkim, którzy lubią rozwój w czasie zabawy. Zapraszam serdecznie.


Koan na zamówienie od Macieja Bennewicza

Koan na zamówienie

Newsletter
Udostępnij:

Maciej Bennewicz

Założyciel i pomysłodawca Instytutu Kognitywistyki. Twórca podejścia kognitywnego m.in w mentoringu, tutoringu, coachingu oraz Psychologii Doświadczeń Subiektywnych. Artysta, pisarz, socjolog, wykładowca, terapeuta, superwizor.

5 komentarzy

 1. Super!!!
  Liczę, że uda mi się pojawić.

 2. Mam nadzieję też kiedyś zajmować się czymś co mnie będzie tak napędzać :)

 3. zapowiada sie swietna ksiazka;)))))))czy bedzie tak dobra jak historia o drozniku?;)))))))))))
  kazda podroz jest coachingiem,wiec warto w nie ruszac…..ten projekt bardzo mi sie podoba.

 4. Być może nie ogarniasz swojej kuwety ale jest ona przeeeebogata i prawie się z niej wysypuje… ;-)
  Trochę w stylu amerykańskich mentorów.

 5. Jestem pod wrazeniem. znam osoby które realizują swoje cele przelozone na plany i aktywności ale nie z taka intensywnoscia i tempem.
  W biznesie nazywa się to ” lead by example”, zwazywszy na wszystkie szkolenia które sa prowadzone przez firme Norman Bennet
  ” Zycie jest zbyt krótkie, żeby robic tylko to, co musimy. Ledwo go starcza na to , co robic chcemy”/Tal-Ben Shahar/ GRATULACJE

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.