Coaching Tao

29„Po trzech tygodniach buszując w księgarni wpadła mi w ręce jedna z Pana książek “Coaching czyli restauracja osobowości”, jednak zaczęłam od “Coaching Tao”. Dziękuję, za tą książkę, jestem wdzięczna, że napisał Pan te słowa. Chłonę ją cała sobą. Już pierwsze rozdziały otworzyły mi umysł i serce.”

Opowieść metaforyczna o regułach ludzkiego rozwoju w drodze do szczęścia.
Co jest istotą coachingu? Istotą coachingu jest Tao. Czym jest coaching? Czym jest Tao? Cóż, wszystko to ma związek z drogą. Jeśli chcesz podążyć drogą osobistej zmiany, ta książka jest właśnie dla Ciebie. Jeśli masz ją w ręku przez przypadek, być może przekonasz się, że nie ma przypadku i że to książka, której potrzebujesz.
Ludzie sądzą, że został im dany pewien los. Ale nikt nie może za Ciebie nic zrobić z Twoim życiem. Od początku do końca Ty jesteś jego producentem.
Zrób miejsce swojej ciekawości. Ciekawość daje Ci szansę na Ciebie dla siebie. Kiedy oceniasz tracisz tę szansę. Świat doskonale obejdzie się bez Twoich ocen.


Koan na zamówienie od Macieja Bennewicza

Koan na zamówienie

Newsletter
Udostępnij:

Maciej Bennewicz

Założyciel i pomysłodawca Instytutu Kognitywistyki. Twórca podejścia kognitywnego m.in w mentoringu, tutoringu, coachingu oraz Psychologii Doświadczeń Subiektywnych. Artysta, pisarz, socjolog, wykładowca, terapeuta, superwizor.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.