Dzień Dziecka

Dla nas wszystkich najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka! W każdym z nas jest dziecko, które potrzebuje utulenia, zrozumienia, ciepła i szacunku. Czy masz 11 lat, 21, 31, 41 czy 111 pozostaje w tobie radość, zadziwienie, ciekawość. Czasami jest ukryta, stłumiona, czasem jest w nas dziecko smutne, tęskniące, a czasem wybucha śmiechem, szaleje w tańcu, bawi się i oddycha całą piersią.

Życzę nam wszystkim cierpliwości dla dziecka w sobie i całego oceanu miłości, którym warto je obdarzyć. A dziś wieczorem życzę chwil czułości, cierpliwości, zabawy i obdarowania od siebie dla siebie.


Koan na zamówienie od Macieja Bennewicza

Koan na zamówienie

Newsletter
Udostępnij:

Maciej Bennewicz

Założyciel i pomysłodawca Instytutu Kognitywistyki. Twórca podejścia kognitywnego m.in w mentoringu, tutoringu, coachingu oraz Psychologii Doświadczeń Subiektywnych. Artysta, pisarz, socjolog, wykładowca, terapeuta, superwizor.

4 komentarzy

  1. Tak się składa, że znałam Solistę. Dzisiaj został po nim tylko głos, ale pamiętam go jak przynosił swojej czarnoskórej dziewczynie naręcza róż do baru Ostoja przy rynku krakowskim. Graliśmy tam już wtedy Chłopców z Placu Broni :)

  2. Ja też lubię :-D

  3. Żeby pobudzić własne dziecko lub czyjeś warto dużo żartować. Wiele razy mi się zdarzyło tak podejść pochmurnych klientów :)

  4. Lubię to ;D

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.