Miłość toksyczna, miłość dojrzała. Coaching relacji

„Pańska książka “Miłość toksyczna. Miłośc dojrzała” uratowała mi związek za co bardzo dziękuję z całego serca :)”
„zupełnie przypadkiem trafiłam na Pana książkę “Miłość toksyczna,….” przeczytałam ją w 2 wieczory(bo ona uzależnia:) i od razu zakupiłam drugą Pana książkę “Seks trujący, …”
Dziękuję Panu za te książki! w nich znalazłam odpowiedzi na wiele pytań oraz z wielu rzeczy, które miały i mają miejsce w moim życiu zdałam sobie sprawę.”

Miłość to najważniejsze uczucie w naszym życiu.

Wielu psychologów twierdzi, że to ona decyduje o jakości życia. Nie trzeba ich nawet o to pytać. Każdy człowiek to wie. Najważniejsza jest miłość. Codzienne samopoczucie, sukcesy, energia do pracy, relacje z ludźmi – zależą od miłości. Miłość to źródło. Zatruta miłość zatruwa całe nasze życie.

Skąd biorą się trucizny miłości? Jak znaleźć na nie antidotum? Kto i jak nas zatruwa? Jak stworzyć trwały i szczęśliwy związek? Czym różni się miłość od zakochania? Od czego zależy szczęście w relacji? Kiedy miłość staje się dojrzałą? Kiedy partnerzy mogą sobie ufać? Odpowiedzi na te pytania stanowią część rozwiązania, od którego zależy jakość twojego życia. Potrzebujesz rzetelnej wiedzy i praktycznych podpowiedzi.

Potrzebujesz odnaleźć drogę do dojrzałej miłości. Potrzebny Ci sposób na zbudowanie trwałej relacji. Potrzebujesz coachingu relacji. Potrzebujesz szczęścia. Pamiętaj! Jakość twojego życia to jakość twojej miłości. W tej książce znajdziesz potrzebne ci odpowiedzi.

Książka uzyskała nagrodę Jury w plebiscycie Granice.pl “Najlepsza książka psychologiczna 2011”


Koan na zamówienie od Macieja Bennewicza

Koan na zamówienie

Newsletter
Udostępnij:

Maciej Bennewicz

Założyciel i pomysłodawca Instytutu Kognitywistyki. Twórca podejścia kognitywnego m.in w mentoringu, tutoringu, coachingu oraz Psychologii Doświadczeń Subiektywnych. Artysta, pisarz, socjolog, wykładowca, terapeuta, superwizor.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.