Zasady

panujące na blogu

Witam wszystkich blogowiczów, tych którzy od lat już tutaj zaglądają a także nowych gości. Czasy są ciekawe, pełne napięcia ale i dwuznaczne, stąd pewnie niektórzy ludzie są zdezorientowani.

Blog jest osobistym miejscem, zatem intymnym, dla wielu komentujących i czytających oraz dla mnie. Zwierzam się tu i zapraszam do tej przestrzeni wszystkich chętnych i otwartych czytelników. Dedykowałem to miejsce w necie mojemu nieżyjącemu przyjacielowi Michałowi. Podkreślam ten fakt, gdyż blog jest miejscem, do którego inni zechcą się przyłączyć. Zależy mi na tym, żeby to był blog dający poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Zasady dotyczące komentarzy są demokratycznie proste, prostsze niż te, które obowiązują wtedy, gdy wchodzisz do cudzego domu, do sklepu, apteki, do kościoła, cerkwi lub synagogi. Zachowuj się tak jak inni. Nie rób drugiemu, co tobie niemiłe. Zatem żadnego hejterstwa. Wszedłeś, nie podobało się, nie wracaj. Blog nie jest forum dyskusyjnym skrytożerców, moich i cudzych antagonistów, miejscem odreagowania dla byłych współpracowników i konkurencji. Amen. Hejterskie komentarze będę banował.

Jeżeli tekst Ci się spodobał, proszę podaj dalej:


data publikacji:
autor: Maciej Bennewicz
temat: Zasady